popis obrázku

Virtuální operátoři - diskuze: podělte se o své zkušenosti

Datum 22.10.2015

Vložil LN

Titulek Re: S…e mobile

Odpovědět

Co to má znamenat H? Pokud zase začínáš s divadlem, rád bych tě upozornil na to, že jsme na tebe nezapomněli. A máš pravdu, v tomhle jsme se sloučili :-D :-D :-D. Tak žij nadále v omylu, že se nic neděje :-D :-D a spamuj diskuze a fóra. Jen nám tím pomužeš puso :-D :-D :-D

Datum 17.08.2015

Vložil Petr Kovařík

Titulek Virtuál roku 2016

Odpovědět

V Česku během roku 2013 vzniklo nad 80 mobilních operátorů. Z toho každý 4 operátor má stejnou nabídku. Já jsem z Brna pod operátorem A a mám 5000 minut a 1000 SMS za 500 Kč, ty jsi z Pardubic a máš to samý taky za 500 Kč kdo z nás na tom bude lépe? To je jako měla babka 4 jabka a dědoušek jrn 3. Konečně to však někomu došlo a chce virtuály dát do jednoho celku. Říká si Poky a je vidět, že mu to v hlavě pálí. Nejen, že všechny nutné informace bude na jednom webu, operátor by měl mít kvalitnější přístup k zákazníkům. Jak sám Poky přiznává více hlav, ví více a něco na tom bude. Poky se díval co se nabízí a na základě toho chce představit tarif od 29 Kč do 1169 Kč. Poky chce také Vodafone požádat o čísla 772 000 000 - 772 999 999. Chce vlastní infolinku. Poky chce zajistit pre-paid, post-paid zkrátka a jednoduše stát se dalším operátorem který bude mít prodejny. Operátor se chystá mít pojízdné prodejny. Více na poky@volny.cz.

Datum 17.08.2015

Vložil Jana Grabiec

Titulek Pavel Humpolík: Buduje v síti Vodafone silného operátora.

Odpovědět

V příštím roce zaznamenáme odchod 5 virtuálních operátorů ze skupiny Quadruple. Operátoři se sloučí, založena bude zcela nová telekomunikační společnost. K tomuto kroku přistupují operátoři z menší skupiny kteří mají pod 500 zákazníků.
Nový operátor slibuje zjednodušit přehled tarifů a své partnery v ničem nebude omezovat. Pod novou síť by mělo přejít kolem 3700 zákazníků.
Operátor již nyní pracuje na tom, aby otevřel první značkové prodejny. Infolinka bude v provozu denně mezi 7 - 21 hod., operátor by měl mít infolinku na *68 a pak hodně chce předvolbu 772 od Vodafone obsadit. D využitím čísla 772277068. Operátor si zvolil žlutou barvu pro svou síť. Již nyní se mluví o zkratce pro síť G-CZ, jak se operátor bude jmenovat zůstává utajeno.

Datum 13.08.2015

Vložil Petr Kovařík

Titulek Nový operátor vznikne sloučením více než 15 virtuálů.

Odpovědět

V současné době je vidět, že asociace něco dělají. Z 15 virtuálů se nyní stane jeden a snad už pořádný. Tento virtuál odstartuje v lednu 2016. Těšit se můžeme na paušály, ale chystají se i předplacené karty. Operátor by měl fungovat v sítích T-Mobile a Vodafone. Chystá otevřít také partnerské prodejny. Operátor bude mít v provozu také infolinku mezi 7 a 21 hod.

Datum 25.07.2015

Vložil Studentfone

Titulek Studentfone mění ceník, změny zákazníky potěší.

Odpovědět

Virtuál Studentfone bude od 1. 8. 2015 asi zvýšený zájem o služby, operátor mění ceník a změny Vás potěší.

3,00 Kč/min. (60+1)
2,00 Kč/SMS
5,00 Kč/MMS

• neomezené volání a SMS v síti Studentfone + 300 MB dat 179,,00 Kč/měsíc

Datum 25.07.2015

Vložil Poky

Titulek Nechte vzniknout novou telekomunikační společnost pro převezetí dosti virtuálních operátorů.

Odpovědět

Jsem pro založení nové telekomunikační společnosti a začít ve velkém znovu! Český tekekomunikační trh je teď nepřehledný máme zde přes 80 virtuálních operátorů, kteří jsou spíše lokální a nepřesáhnou 1000 zákazníků, do konce roku 2016 nepřežijí pokud to nezabalí!
Nyní jim nabízím možnost spojit své síly dohromady a mít tak kvalitnější společnost, s více možnostmi, otevřeme první značkové prodejny, mějme infolinku dostupnější - delší její provoz, mějme telefony v nabídce, mějme v tisku, v supermarketu, v rozhlase reklamu! Společně toho dokážeme více!

Dejte vědět na poky@volny.cz díky všem.

Datum 25.07.2015

Vložil Jakub Zavázal

Titulek Re: Nechte vzniknout novou telekomunikační společnost pro převezetí dosti virtuálních operátorů.

Odpovědět

Dobrý den,
založte tedy "svého" virtuálního operátora a předveďte se! Předpokládám, že budete mít 0 zákazníků a během 3 měsíců skončíte! Nejste náhodou klon podvodníka Tomáše Rodomského z Neurry? To byl také pěkný podvod kterého se chytil ADAGIO mobile!

Uvidím zda se pletu pak se Vám buď omluvím nebo tady rozmáznu více co o Vás vím!

Datum 23.07.2015

Vložil PP

Titulek City mobile

Odpovědět

Vážení,
pokud vám City Mobile něco dluží, ozvěte se mi na drlive@email.cz. Když částka přesáhne 5000,- podáme trestní oznámení, jinak to řešme hromadnou žalobou a podáními na ČOI a telekomunikační dozor. Přiložte dokument dokladující nevrácenou částku. PP

Datum 25.07.2015

Vložil Petr Kovařík

Titulek Re: City mobile

Odpovědět

Dobrý den,
společnost City Mobile ukončila činnost bez dluhů. Opět zde máte silácké řečičky a vyhrožujete Českou obchodní inspekcí? Nezapomeňte, že vše řeší Český telekomunikační úřad a případné nesrovnalosti lze reklamovat do 60 dnů! Tím chci jen upozornit, že City Mobile už k 1. 8. 2015 nebude evidovat žádnou pohledávku díky zániku.

Kovařík
zástupce operátora

Datum 07.08.2015

Vložil Jana

Titulek Re: Re: City mobile

Odpovědět

Jak mohla společnost ukončit činnost bez dluhů, když lidem dluží peníze za uhrazené služby, které jim ve skutečnosti neposkytla? Nebo tyto pohledávky nepovažujete za dluhy?
Proč dementovala zprávy o jejím zániku, přestože dobře věděla, že svoji činnost v brzké době ukončí?
Proč nadále nabízela služby, za které si nechala zaplatit, přestože věděla, že jim žádné služby neposkytne?
Proč nikdo nereagoval na žádné písemné dotazy?
Proč při telefonických urgencích neustále slibovala vyřešení situace, ačkoli k ničemu takovému nedošlo?
Proč slibovala do konce června vyřešení všech pohledávek, aniž by dostála svému slovu?

To mi vysvětlete...

Datum 17.08.2015

Vložil Tereza Tomášková

Titulek Re: Re: Re: City mobile

Odpovědět

Operátor City Mobile ukončil bez dluhů svou činnost. Operátor poskytoval služby od 1. 1. 2014 do 29. 5. 2015 zcela bez potíží a bez omezení, pokud je zákazník včas měl předplacené. V průběhu května 2015 operátor oznámil, že končí a postupně začal zákazníky převádět pod síť Fayn. Bohužel netušíme proč Fayn zákszníkům neposkytuje služby jak má. Stížnosti prosím směřujte na info@fayn.cz nikoliv na info@citymobile.cz. V případě, že si zákazník objednal služby v průběhu května 2015 obdržel informaci, že již bude zákazníkem sítě Fayn. Opět se zde z Vaší strany lže, že zákazníkům nikdo ze City Mobile neodpověděl.
Na písemné dotazy City Mobile nereagoval protože vše bylo jasně uvedeno na webových stránkách. City Mobile obdržel také od Českého telekomunikačního úřadu pohledávku která však byla předána Fayn. Z posledních dostupných informací má Fayn také ukončit činnost v poskytování mobilní sítě. Celkem má z Quadruple odejít 5 mobilních opetátorů.

Datum 27.08.2015

Vložil Lukáš Honek, FAYN

Titulek Re: Re: Re: Re: City mobile

Odpovědět

Paní neexistující Tomášková, LŽETE!

FAYN je na trhu 13 let a končit rozhodně nehodlá. Žádné Vámi zmiňované "poslední dostupné informace" neexistují.

Datum 02.06.2015

Vložil Jana Grabiec

Titulek Virtuální operátoři v Česku je jich moc a je to velký nesmysl.

Odpovědět

V Česku je skoro každá druhá firma co dříve měla VoIP virtuálním operátorem, pak zde jsou firma bez zkušeností. Celkem těhlech firem je přes 80 a dnes už víme o odchodu nejméně 10 firem a dokonce známe i firmy se zájmem to rozjed, ale nakonec mají více rozumu.
Je to velká blbost mezi s sebou konkurovat a mít stejné ceny. Malé firmy během 2 - 3 let stejně skončí nemají totiž zákazníkům co nabídnout. V roce 2016 se vrátíme tam kde to všechno v roce 2013 začalo. Pěkné plány měla firma MobilKom i ta, ale poskytla tak nízké ceny, že nedokázala pokrýt výstavbu sítě a na to doplatila. Technologie CDMA 2000 rev. A 410-430 MHz je u mobilního hlasu vlastně nahrazena GSM od T-Mobile. Nová firma Air Telecom však nedosahuje ničeho zajímavého, ale chce zbytečně mnoho peněz. S podobnou myšlenkou přichází Martin Lukáč ten by rád vytvořil virtuálního operátora ve spolupráci s poštou přesněji není divu, že firma má názvy CityMobile a CityPost. Protože plány úplně nevychází je teď projekt zmražen a na tzv. mrtvém bodě. Martin Lukáč v současné době hledá tým lidí kteří jsou ochotni vytvořit kvalitní síť a také investory. Firma by ráda vyjednala podmínky s O2 nebo s T-Mobile, ale v pozici jako je Emtéčko, Mobil od ČEZ, MOBIL.cz, PRE mobil. Firma by ráda měla infolinku na čísle 841 11 xx xx, vše na režimu pre-paid, informace o kreditu nejlépe na *1xx*#. Distribuci SIM by si firma zajistila sama. CityMobile se chce stát spíše jen obchodní značkou. Martin Lukáč totiž pochopil, že zde nemá smysl být bude-li firma mít v nabídce stejné nebo podobné služby. Operátor je tak trochu volný a zajímavý. Věříme, že značka znovu ožije, ale vše musí jinak.

Datum 02.06.2015

Vložil Pavel Klíma

Titulek Re: Virtuální operátoři v Česku je jich moc a je to velký nesmysl.

Odpovědět

Ano souhlasím, že přežijí jen ti nejsilnější. Také nechápu proč si každý myslí, že toho druhého přechytračí. Jsem rád, že postupně ti neúspěšní končí. No se City Mobile to bude ještě hodně zajímavý. Ostatní kteří skončí mají smůlu. City Mobile bude na tom asi podobně jako OpenCall. Zda-li má pan Lukáč tuto myšlenku tak mu přeji mnoho štěstí.

Datum 08.07.2015

Vložil Ditta

Titulek Re: Virtuální operátoři v Česku je jich moc a je to velký nesmysl.

Odpovědět

Já si koupila za 200 předplacenou kartu od mobil.cz a vyhovuje mi to. Nemusím hlídat žádný termín, internet je zadarmo, nemám žádný závazek…

Datum 30.05.2015

Vložil bíďa

Titulek mobil.cz

Odpovědět

jsem u mobil.cz a jsem spokojená.normálně si dobíjím 200Kč a mám k tomu 200MB rychlýho internetu,když vyčerpám těch 200MB nebo si nedobiju po měsíci (když neprovolám ty 200 kreditu) tak mně neodpojí od internetu ale jenom se mi sníží rychlost což je super protože mně to i tak stačí

Datum 06.05.2015

Vložil Nikl

Titulek Bonerix

Odpovědět

Jsem u T- mobilu, neomezeně jsem volala za 750 síť nesíť se závazkem. Nyní mi skončila smlouva a budu prý platit víc za to že "bez závazku". Mám jich dost!
Má někdo zkušenost s Bonerixem? Jestli tomu dobře rozumím, měla bych neomezeně volat za necelých 500,-.Ď

Datum 29.04.2015

Vložil Radek

Titulek Sevencall

Odpovědět

moje čerstvé zkušenosti - hledal jsem nejlevnější neomezený paušál pro volání, vybral sevencall - 399,- neomezeně... zaplatil jsem 500,- jistinu, poslali smlouvu, aktivovali simku, reagovali rychle, číslo jsem vzal nové, nepřenášel, reagovali hned i na každý hovor na zákaznickou linku, vše ok, jsou na síti vodafonu, volání funguje dobře, sít taky, je to i dobře a jasně slyšet, vše ok, spokojenost.

Datum 29.04.2015

Vložil Radek

Titulek Re: Sevencall

Odpovědět

jo a výpoved 1 měsíc, žádný 2 roky... uf uf

Datum 28.04.2015

Vložil Ivo

Titulek City Mobil - totální neschopnst

Odpovědět

Mé zkušenosti s City Mobil - parta totálních neschopů! Nebyli mi schopní převést tři telefonní čísla ani za měsíc. Absolutně si neváží zákazníka. Původní operátor mi musel generovat nová čísla k převodu a neustále jsem platil předražené faktury, zatímco jsem čekal na převod. Na zákaznické lince mají z lidí prdel. Slibují, že zjistí kde je problém a zavolají - nic ale neudělají. Chcete mluvit s manažerem - slíbí že se ozve a opět - nic. Neustále musíte volat a řvát na ně, ale jsou jak tupá banda, se kterou nic nehne. Zvažuji i podání stížnosti na telekomunikační úřad. Porušují obchodní zákoník. Nabízejí služby, které pak nejsou schopní zajistit. Vstoupí s vámi do smluvního vztahu, nechají si uhradit za tři čísla nehorázné částky za tarify dopředu a ještě peníze navíc za převod - pak na všechno kašlou.