Virtuální operátoři - diskuze: podělte se o své zkušenosti

Datum 14.05.2017

Vložil Martin Horák

Titulek Do Česka míří nový operátor

V Hradci Králové, dne 14. 5. 2017

Vážení čtenáři,
dovolujeme si vás pozvat na on-line tiskovou konferenci která se uskuteční ve středu dne 17. 5. 2017 od 9:30 hod. s trváním 2,5 hodin.
Představen vám bude nový operátor využívající infrastruktury T-Mobile.
V tento den bude představen také harmonogram společnosti.
V první vlně budou aktivně vyhledáváni investoři, sponzoři a obchodní partneři - živnostníci a firmy.
Věříme, že nový operátor bude schopen v Česku v telekomunikacích konkurovat a bude podpořen. V našem zájmu je vzájemná spolupráce s méně úspěšnými virtuálními operátory a zájemci o provoz virtuálního operátora. Takto chceme přemluvit minimálně sedm společností. Věříme, že tak bude snadnější mít kolem 100 000 zákazníků kterým bude jednodušší poskytnout výhodnější tarify. Věříme, že je od operátora reálné získat tarif za těchto podmínek ✓ 3 GB dat ✓ neomezené SMS ✓ neomezené volání za 549 korun se smlouvou na 18 měsíců. Pro prodej a distribuce SIM karet se chceme spojit s 3A.cz, SETOS, LiveCom Plzeň, 1shop.cz atd. Český telekomunikační úřad chceme požádat o tato čísla 705 000 000 - 705 699 999.
V Praze, v Plzni, v Liberci, v Olomouci a v Hradci Králové chceme v první vlně otevřít franšízové nebo partnerské prodejny. Důvodem vzájemné spolupráce je také pomoc menším mobilním operátorům více se zviditelnit a být dostupnější ať už tedy pouze v prodeji SIM, tak také infolinka. Máme také zájem o spuštění samoobslužného "vlastního" virtuálního operátora. Přes svůj systém plánujeme do budoucna pustit i virtuální operátory. V našem zájmu je také zaměřit se na zde v Česku žijící cizince a těm poskytnout hodláme výhodnější tarify na Slovensko, na Ukrajinu, do Ruska, do Číny, do Vietnamu, do Srbska, do Bosny a Hercegoviny atd. Portfolio služeb chystáme obohatit také o DSL, VoIP a IPTV, dále je v našem zájmu mít věrnostní program do kterého se pokusíme zapojit přes více než 68 partnerů.
Děláme pro lidi nejen dalšího mobilního operátora, ale společnost kterou budete mít rádi.
Hodláme spolupracovat s drogerií, lékaři, potravinovým řetězcem, s dopravci, restauracemi, aquaparky, zoologickými zahradami, multikiny, čerpacími stanicemi, penziony a hotely, s cestovními kancelářemi, pojišťovnami, autoservisy, s prodejcem obuvi, prodejcem oblečení, prodejcem elektroniky, s redakcí novin a časopisů atd. V Praze je v našem zájmu také otevření muzea s telefony.
Více informací již ve středu 17. 5. 2017 od 9:30 hod. Budeme moc rádi když se přidáte!

S pozdravem

Bc. Martin HORÁK

ppf@mujmail.cz

Zpět na diskuzi